Bir Hafta Sonu Huzur Kaçamağı - GeziBilen

Bir Hafta Sonu Huzur Kaçamağı

Bir Hafta Sonu Huzur Kaçamağı

İstanbul
13 Gezi Noktası
112 Km
147.220 Adım
4.488 Kalori

İstanbul merkezinden ortalama 100 kilometrelik uzaklıkta bir rota yapmaya ne dersiniz? Hafta sonu huzur ve dinginlik arayanlar için şahane bir kaçamak noktası olan Şile ve Ağva ikilisi sizlere güzel bir tatilin kapısını aralıyor. İki gün boyunca iki farklı bölgenin tadını çıkarabileceğiniz, eğlenceli dakikalar yaşayacağınız ve tarihi yerlerinden doğayla iç içe mekânlarına kadar 48 saatlik turumuz başlıyor!

İster Avrupa ister Anadolu Yakası’nda olun, Polonezköy ile başlayacağımız güzergahımızda keyif dolu bir hedef sizleri bekliyor. Özellikle hafta içi iş stresinden uzaklaşmak yahut İstanbul’dan çok uzaklaşmadan doğal ve tatil cennetlerini keşfetmek isteyenler için muazzam bir yolculuk olacak. 

Araçlarınıza benzinlerinizi doldurduysanız, yanınıza ihtiyaç duyabileceğiniz eşyalarınızı da aldıysanız; kafanız içindekileri geride bırakıp Polonezköy’e doğru direksiyonunuzun başına geçin. Her kilometrede kafanızı kurcalayan şeylerden uzaklaşıp İstanbul’un içindeki bu huzur dolu mekânların tadını çıkarmak için heyecanlanmaya başlayabilirsiniz.

Emniyet kemerleri takıldıysa, dikiz aynası ayarlandıysa ve lastikler kontrol edildiyse tamamdır, artık kontağı çevirebilirsiniz!

Yorumlar

 • Sinan Babacan
  29.08.2021 21:13

  Avga güzel hoş da. Fırsatçılar bir park yerinden 50 TL istiyor. "Değnekçiler" de diyebilirsiniz. Soyulmaya iki türlü gidiyoruz gibime geliyor.

 • mfk
  07.04.2022 07:42

  Park pahalı ama ağva yine de çok güzel

GeziBilen

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

GeziBilen
Google Play Badge
AppStore Badge
AppGallery Badge

İletişim

0 (212) 274 2121

merhaba@gezibilen.com

Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

 • GeziBilen Gezi Noktaları

  2.500 gezi noktası

  2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

 • GeziBilen Ülkeler

  4 Farklı Dil Seçeneği

  Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

 • GeziBilen Rotalar

  185 Tematik Rota

  Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota