Hakkımızda<!-- --> - GeziBilen

Dijital Turizm Elçisi; GeziBilen

Kusursuz bir gezi deneyimi için buradayız. Temel amacımız, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmaktır. Gezmeyi seven, keşfetme tutkusu olanlar için gezdik, yazdık, seslendirdik ve fotoğrafladık. Türkiye'nin 20 ilinde 185 tematik rota ve 2500 gezi noktası hazırladık. Rotaları hazırlanırken gezginlerin seyahat alışkanlıkları ve tercihleri göz önünde bulunduruldu. Navigasyon eşliğinde, kaybolmadan, zaman kaybı yaşamadan, bir bilenle, GeziBilen'le ve onun sesli anlatım özelliği sayesinde şehirleri keşfedin. Rotaları isterseniz olduğunuz yerden podcast gibi de dinleyebilirsiniz. GeziBilen kullanıcılara, yıllardır orada yaşayan biri gibi şehri keşfetme olanağı verir. Sahip olduğu özellikleriyle uygulamamız, alanında ilk olmasının yanı sıra dijital bir kütüphane olarak da her zaman cebinizde olacaktır. İsterseniz yürüyerek, isterseniz aracınızla ya da bisikletinizle keşfedebileceğiniz birbirinden farklı temalara dayanan yüzlerce rotayı parmaklarınızın ucuna getirdik. Her rota ülkemizin farklı güzelliklerini gözlerinizin önüne serecek; tarihi bir mekânda sizi zaman yolculuğuna çıkaracak, doğal güzellikleri keşfederken sizi huzura kavuşturacak, kimi zaman da yorgunluğunuzu gidereceğiniz keyifli bir lezzet durağında dinlenme imkânı sunacaktır. GeziBilen, size dilediğiniz şehirde, dilediğiniz tarzda ve istediğiniz zamanda tarihi, doğayı, kültürü ve lezzeti keşfetme olanağı sağlayacaktır. Etkinlik Takvimi ile biletinizi alarak şehrin ritmini konser ve sanat etkinlikleriyle yakalayabilirsiniz. İçerik üreticileri ve paylaşım yapmayı sevenler için hazırladığımız "Keşfet" bölümünde gezginlerle tanışabilir ve ürettiği içeriklerden ilham alabilirsiniz. Türkiye’de yirmi şehirde başladığımız gezi serüveni, çıktığımız uzun yolun sadece başlangıcıdır. Türkçe, İngilizce, Almanca ve Rusça olarak hazırladığımız “Dijital Gezi Rehberi” GeziBilen ülkemizi yurtdışında var olmak adına gerekli fizibilite çalışmalarını yapmaktadır. Yakın bir zamanda Avrupa’nın birçok ülkesinde GeziBilen’le seyahat edebileceksiniz. Artık yurtdışında da seyahatleriniz bambaşka bir boyut kazanacak; dünyayı kendi dilinizde ve kendi kendinize gezebileceksiniz. Sözün özü; GeziBilen’le uzaklar daha yakın olacak.

11.458

Sayfa İçerik

39.000

Fotoğraf

185

Tematik Rota

2.500

Gezi Noktası

Sanal Rehber

Navigasyon

Sokak sokak gezip eserlerin önüne kadar gidip keşfetmek istiyorsanız navigasyon modülümüz hazır.

360 Sanal Tur

Rotalarımızı çok yakın bir zamanda 360 videolar aracılığı ile keşfedebileceksiniz.

Görseller Eşliğinde

Zaman, Sağlık ve Finansal engelleriniz varsa istediğiniz zaman rotalarımızı oturduğunuz yerden interaktif bir şekilde keşfedebilirsiniz.

About
GeziBilen

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

GeziBilen Logo
Google Play Badge
AppStore Badge
AppGallery Badge
İletişim

0 (212) 274 2121

merhaba@gezibilen.com

Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları2.500 gezi noktası

    2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler4 Farklı Dil Seçeneği

    Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar185 Tematik Rota

    Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota

Diğer İçerikler