Hakkımızda - GeziBilen

Dijital Turizm Elçisi; GeziBilen

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır. Ekibimizle iki yıl süren güzel bir yolculuğa çıktık. Siz “Gezibilenler” için yüzbinlerce sözcük yazdık, on binlerce fotoğraf çektik ve binlerce kilometre yol yaptık. Tamamı yerli yazılımcılarımızla hazırladığımız bu uygulama, tam dört dilde, yirmi şehirde kullanıcılara yıllardır orada yaşayan biri gibi şehri keşfetme olanağı verecektir. Sahip olduğu özellikleriyle uygulamamız, alanında ilk olmasının yanı sıra dijital bir kütüphane olarak da her zaman cebinizde olacaktır.İsterseniz yürüyerek, isterseniz aracınızla ya da bisikletinizle keşfedebileceğiniz birbirinden farklı temalara dayanan yüzlerce rotayı parmaklarınızın ucuna getirdik. Her rota ülkemizin farklı güzelliklerini gözlerinizin önüne serecek; tarihi bir mekânda sizi zaman yolculuğuna çıkaracak, doğal güzellikleri keşfederken sizi huzura kavuşturacak, kimi zaman da yorgunluğunuzu gidereceğiniz keyifli bir lezzet durağında dinlenme imkânı sunacaktır. GeziBilen, size dilediğiniz şehirde, dilediğiniz tarzda ve istediğiniz zamanda tarihi, doğayı, kültürü ve lezzeti keşfetme olanağı sağlayacaktır.Türkiye’de yirmi şehirde başladığımız gezi serüveni, çıktığımız uzun yolun sadece başlangıcıdır. Türkçe, İngilizce, Almanca ve Rusça olarak hazırladığımız “Sanal Sesli Gezi Rehberi” GeziBilen ülkemizi yurtdışında da gururla temsil edecektir. Kısa bir hazırlık evresinden sonra Avrupa’nın birçok ülkesinde GeziBilen’le seyahat edebileceksiniz. Artık yurtdışında da seyahatleriniz bambaşka bir boyut kazanacak; dünyayı kendi dilinizde ve kendi kendinize gezebileceksiniz. Sözün özü; GeziBilen’le uzaklar daha yakın olacak.

11.458

Sayfa İçerik

39.000

Fotoğraf

185

Tematik Rota

2.500

Gezi Noktası

Sanal Rehber

Navigasyon

Sokak sokak gezip eserlerin önüne kadar gidip keşfetmek istiyorsanız navigasyon modülümüz hazır.

360 Sanal Tur

Rotalarımızı çok yakın bir zamanda 360 videolar aracılığı ile keşfedebileceksiniz.

Görseller Eşliğinde

Zaman, Sağlık ve Finansal engelleriniz varsa istediğiniz zaman rotalarımızı oturduğunuz yerden interaktif bir şekilde keşfedebilirsiniz.

GeziBilen

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

GeziBilen
Google Play Badge
AppStore Badge
AppGallery Badge

İletişim

0 (212) 274 2121

merhaba@gezibilen.com

Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

 • GeziBilen Gezi Noktaları

  2.500 gezi noktası

  2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

 • GeziBilen Ülkeler

  4 Farklı Dil Seçeneği

  Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

 • GeziBilen Rotalar

  185 Tematik Rota

  Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota