Keşfetmeye Doyamayanlar - GeziBilen

Keşfetmeye Doyamayanlar

Keşfetmeye Doyamayanlar

Artvin
14 Gezi Noktası
551 Km
722.278 Adım
22.021 Kalori

Hadi gelin, Artvin’i keşfetmelere doyamayalım!

Doğal güzellikleri, kilise ve manastırları, yeşili, mavisi, şelalesi ve gölü ile paha biçilemez bir güzellikte olan Artvin’de keşfetmelere doyamayan sizler için harika bir rota hazırladık!

Lezzetli ve tamamı organik ürünlerle yapacağınız bir kahvaltının ardından başlayacağımız rotamızda şehrin kalelerini de göreceğiz, yaylasına da çıkacağız, kanyonuna da gideceğiz ve hatta teraslarından manzaralarını da izleyeceğiz… İşimiz çok, rotamız uzun, kilometremiz bol! Pek tabii böyle olunca rotanın da, tatilin de tadını çıkarabilmek için en az iki gün ve bir araç şart! 

Bu arada belirtmekte fayda var ki Karadeniz çok yağmurlu olduğu için yanınıza şemsiye ve yağmurluk da almalısınız. Ayrıca kamp ekipmanlarınızı da almayı ihmal etmeyin… Elbette bu güzergah üzerinde kalınacak yer var ama o yaylaların huzurunda, yıldızlara en yakın olduğunuz yerde ve mis gibi bir havanın sizi sarmaladığı yemyeşil doğanın içinde uyumak bile insana enerji verecektir! Şimdi hazırsanız en rahat ayakkabılarınızı giyip, bağcıklarınızı bağlayın ve rotamıza başlayalım!

Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen
  Google Play Badge
  AppStore Badge
  AppGallery Badge

  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları

   2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler

   4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar

   185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota