Çan Sesleri

Çan Sesleri

Çan Sesleri

Artvin
12 Gezi Noktası
405 Km
531.628 Adım
16.208 Kalori

Binlerce yıllık tarihinde uzunca yıllar Gürcü Hristiyanlara ev sahipliği yapmış Artvin’de, Hristiyanlardan günümüze kalan ihtişamlı ibadethaneleri birlikte keşfedelim mi?

Mimari yapıları, görkemli duruşları ve konumlarıyla göz dolduran, kendiliğinden mistik bir havası bulunan ve her görenin en az bir kare fotoğraf çekmeden yanı başından ayrılamadığı unutulmaz eserlerle dolu bir rota hazırladık Çehrelerde meraklı bakışlar hüküm sürmeye başladıysa en rahat ayakkabılar giyilip bağcıkları bağlandıysa ve pek tabii olmazsa olmaz fotoğraflar için ekipmanların şarjları tamamlandıysa hadi, başlayalım!

Ancak unutmadan sizlere bu rota için birkaç bilgilendirmede bulunalım. Yarım veya bir tam günde bitirebileceğiniz, doyurucu ve sizin için bol noktalı bir güzergah çizdik. Rotamıza başlangıç saatinizle doğru orantılı olarak öğle yemeği ya da sabah kahvaltısı olarak tüketebileceğiniz Artvin etli ekmeğini yiyerek başlayacağız. Rotamızda tam 13 adet noktadan oluşuyor. Özel aracınız varsa ulaşımı çok daha kolay sağlayabileceğiniz rotamız tüm bilgilendirmeleri yaptığımıza göre hazırsanız başlıyor!


Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen Logo
  Google Play Badge
  AppStore Badge
  AppGallery Badge
  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota

  Diğer İçerikler