Tabiatın Hediyeleri - GeziBilen

Tabiatın Hediyeleri

Tabiatın Hediyeleri

Van
10 Gezi Noktası
648 Km
849.831 Adım
25.909 Kalori

Van’da peri bacasının olduğunu biliyor musunuz? Peki traverten? Ya kuş cenneti? Daha önce Van’daki bu doğal hazineleri duymamış olabilirsiniz ama bu rota sayesinde gördüğünüz güzelliklere inanamayacağınız garanti!

Bir doğa sevdalısıysanız asla pişman olmayacağınız, bir o kadar da güzel fotoğraflar çekip sosyal medyada beğeni rekorları kıracağınız efsane rotamızdan selamlar… Van her ne kadar kadim bir kent olsa da buradaki tabiatın güzelliği gördüğünüz her şeyden eski ama bir o kadar da canlı! Düşünsenize bii… Nemrut Yanardağı’nın patlamasından sonra oluşan Van Gölü’nün yaşı bile 600 bin yıldan fazla!

Rotamız boyunca mutlaka rahat kıyafetler ve spor ayakkabılar giymelisiniz. Çünkü bu turumuzda şelaleler aşıp, kuşların cennetine gideceğiz; peri bacalarını seyre dalıp, Şeytan Köprüsü’nden geçeceğiz… 

Bu rotamızı bir günde de gezebilirsiniz, bir haftada da… Önemli olan sizin keyif almanız ve doğaya doymanız. Hadi, artık başlayalım… Daha neyi bekliyoruz ki? Bu güzeller güzeli kadim şehrin tüm gizli tabii güzelliklerini birlikte deneyimlemek için yola çıkalım! İlk durağımız ise...

Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen
  Google Play Badge
  AppStore Badge
  AppGallery Badge

  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları

   2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler

   4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar

   185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota