Tabiatın Hazineleri - GeziBilen

Tabiatın Hazineleri

Tabiatın Hazineleri

Trabzon
12 Gezi Noktası
400 Km
525.121 Adım
16.010 Kalori

Adı bile ‘Yaylalar Şehri’ olarak anılan, tabiatın kesinlikle ayrıcalık tanıdığına inanılan Trabzon’un doğal güzelliklerini birlikte keşfedelim mi? Yaylalarından bol fındıklı sütlacına, spor aktivitelerinden ılıman iklim kuşağının en yaşlı ağaçlarına, yağmur ormanlarından görkemiyle kendine hayran bırakan Çal Mağarası’na kadar tam da sizler için bol eğlenceli ve bir o kadar da hareketli enfes bir rota hazırladık. Bu rotada altı yayla, iki milli park, bir göl, bir mağara, bir de çokça güzellik var.

Lafı çok uzatmadan başlayalım. İlk durağımız tabi ki Beşikdağ Tabiat Parkı. Spor ayakkabılar giyilsin, fotoğraf makinelerine yedek batarya ve geniş açı lensler takılsın, telefonların şarjı fullensin ve mümkünse mide iyice boşaltılsın. Yanınıza yedek kıyafet pek tabii alabilirsiniz, zira turumuz sizin hızınızla değişmekle beraber en az üç, dört gün sürer. İşte başlıyoruz!

Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen
  Google Play Badge
  AppStore Badge
  AppGallery Badge

  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları

   2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler

   4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar

   185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota