Keşfetmeye Doyamayanlar

Keşfetmeye Doyamayanlar

Keşfetmeye Doyamayanlar

Kars
20 Gezi Noktası
58 Km
76.686 Adım
2.338 Kalori

Kars’ta keşfetmelere doyamamaya var mısınız? Cevabınız evet ise en güzel yemekleri yiyip, en simge mekanları gezip bir de sosyal medyanız için en harika fotoğrafları çekeceğiniz rotamız emrinize amade! 

Bu rotada, birbirinden ihtişamlı mimarileri de göreceğiz, zaman makinesini aratmayan noktalarda tarihin içinde kayıp da olacağız. Ancak bunları tamamlayabilmek için birkaç gününüzü bizlere ayırmanız şart! Bir de araca ihtiyacınız olacaktır. Çünkü noktalar arasında biraz gezeceğiz. Namık Kemal Evi, Kars Kalesi, On iki Havariler Kilisesi, Menuçehr Camii, Ani Katedrali, Mazlum Ağa Hamamı… Bunlardan yalnızca birkaçı…

Ekipmanlarınızın şarjları doldurulduysa, spor ayakkabılar bağlandıysa, çantaya üşümemek için bir yedek üst atıldıysa -burası Kars, ne olur ne olmaz diye-ve yüzlere en tatlı tebessüm yerleştirildiyse tamamdır. Hadi başlayalım!

Yorumlar

 • furkanakay
  09.06.2022 09:22

  Kars demek Doğu Ekspresi demektir biraz da. 3 sene önce arkadaşlar ile yataklı vagonla gittik ve muhteşem 3 gün geçirdik. Kars soğuk güzel arkadaşlar bilginiz olsun. Yazın gidin denize girin

GeziBilen

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

GeziBilen Logo
Google Play Badge
AppStore Badge
AppGallery Badge
İletişim

0 (212) 274 2121

merhaba@gezibilen.com

Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

 • GeziBilen Gezi Noktaları2.500 gezi noktası

  2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

 • GeziBilen Ülkeler4 Farklı Dil Seçeneği

  Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

 • GeziBilen Rotalar185 Tematik Rota

  Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota

Diğer İçerikler