Çok Zamanı Olmayanlar - GeziBilen

Çok Zamanı Olmayanlar

Çok Zamanı Olmayanlar

Bursa
11 Gezi Noktası
7 Km
9.181 Adım
280 Kalori

Bir nedenle Osmanlı’nın ilk başkentine yolunuz düşmüş... Zaten Bursa gerek tabiatı gerekse tarihi eserleriyle oldukça baş döndürücü. Peki, kısa bir zamanınız varken bu şehrin ‘olmazsa olmaz’ gezi noktalarına uğramadan olur mu? Bizler de sizin gibi ‘olmaz’ dedik ve sizlere nokta atışı güzergahlardan oluşan bir rota oluşturduk.

Bu rotamız ortalama beş kilometrelik bir alanı kapsıyor. Bu da aslında herhangi bir araca bile ihtiyaç duymayacağınızın göstergesi. Üstelik böylesine dümdüz bir güzergahta 11 noktaya uğrayacağınız düşünülürse. Tabii seçim sizin. Şunu da söylemek de fayda var ki ‘Çok Zamanı Olmayanlar’ isimli rotamızı yarım günde tamamlamak aslında biraz da sizin elinizde.

Bursa’nın simge mekanlarını kısacık zamanınızda keşfedebileceğiniz, bir de üstüne üstlük Bursa İskender’in doğduğu işletmeyi bile ziyaret edeceğiniz rotamızda, tarihin içinde süzülmeye hazır mısınız?

Bu arada unutmadan belirtelim, bu rotada bolca fotoğraf çekeceğiniz mekanlara ayak basacaksınız. Bu yüzden de telefonunuz ya da güzel kareler yakalamak için hangi ekipmanı kullanıyorsanız, şarjını doldurmayı ihmal etmeyiniz. Spor ayakkabı giymenizi tavsiye eder, meraklı bakışlarınızı görür gibi olduğumuzu belirtmek isteriz. 

Yüzünüzde tatlı bir tebessüm de yerini aldıysa hadi, gidelim.

Yorumlar

 • l4XetpbbSo5q
  07.01.2024 09:41

  Çok güzel uygulama yeşil ile emirsultan arasında aşık yunisi hazretleri var yeni duzenlenme yapıldı bekleriz sizleride.

 • soltkb4gl7po
  12.09.2023 11:16

  Rotayı 2 günlük gezimizde tamamladık. Gerçekten kısa zamanı olanlar değerlendirmeli. Bursaya dair güzel gezilmesi gereken yerler var. Tek önerim biz rotanın sonundan başladık başına doğru gittik. Bu tarz düzenlemeleri yapmak için rotada değişiklik yapma yetkisi kullanıcılara verilirse daha güzel olur.

 • jhTrKuMd
  21.05.2022 08:13

  .

GeziBilen

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

GeziBilen
Google Play Badge
AppStore Badge
AppGallery Badge

İletişim

0 (212) 274 2121

merhaba@gezibilen.com

Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

 • GeziBilen Gezi Noktaları

  2.500 gezi noktası

  2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

 • GeziBilen Ülkeler

  4 Farklı Dil Seçeneği

  Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

 • GeziBilen Rotalar

  185 Tematik Rota

  Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota