Çarşı Pazar, Her Şey Var - GeziBilen

Çarşı Pazar, Her Şey Var

Çarşı Pazar, Her Şey Var

Şanlıurfa
9 Gezi Noktası
3 Km
4.226 Adım
129 Kalori

Öncelikle gün sonunda yorgun düşmemeniz için çantanızı alışveriş için boşaltın. Şanlıurfa’nın dükkanlarında isot, puşi, tesbih, bakır ürünleri, nargile gereçleri, şark köşesi aksesuarları, süs eşyaları ve daha birçok orijinal hediyelikleri almaya çıkıyoruz. 

Şanlıurfa medeniyetlerin beşiği konumunda olduğundan dolayı, bölgeye özel birçok değere sahiptir. Binlerce yıllık tarihe sahip bu şehirde, kültürel miras zenginliği bir hayli fazla olduğundan alınabilecek çok ürün var. Bu şehri gezerken neler alınır, nereden alınır hepsini bilmek gerek… Biz de sizler için küçüğünden büyüğüne, yeni açılanından tarihi olanına kadar dolu dolu bir alışveriş rotası hazırladık.

Bir tam gününüzü ayırmanız gerekecek bu rotamız boyunca bolca yürüyecek ve yalnızca alışverişe odaklanacağız ancak merak etmeyin, atıştırmalıklarınızı da düşündük. Yani tüm alışverişinizi karnınız tok, sırtınız pek yapacaksınız. Hazırsanız başlayalım. 

Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen
  Google Play Badge
  AppStore Badge
  AppGallery Badge

  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları

   2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler

   4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar

   185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota