Keşfetmeye Doyamayanlar

Keşfetmeye Doyamayanlar

Keşfetmeye Doyamayanlar

Nevşehir
16 Gezi Noktası
87 Km
114.263 Adım
3.484 Kalori

“Dünyanın en masalsı, en romantik, en güzel manzaralarla dolu şehrinde; keşfetmeye doymak olur mu?” dediler, “Kesinlikle olmaz!” dedik ve sizler için efsanenin ötesinde bir rota hazırladık. 

Nevşehir’in en gizemli noktalarından en güzel manzaralarına, en saklı mağaralarından en tepedeki kalelerine kadar gidilmedik köşesi, keşfedilmedik noktası kalmayacak. Rotamız bittiğinde ise üzerinizde tatlı bir yorgunluğun olacağına garanti verebiliriz. Peki, keşfi keyifli ve seyri en güzel deneyimlerden oluşan rotamızda bakalım neler var?

Pek tabii olmazsa olmaz şehrin kalelerine de çıkacaksınız, başlı başına bir açık hava müzesi olan Nevşehir’in müzelerini de gezeceksiniz hatta yetmeyecek peri bacalarına karşı oturup bir çay ya da kahve de içeceksiniz. Hevesler yerinde, fotoğraf makinelerinizin şarjları dolu ve yüzlerde bir keşif heyecanının getirdiği tebessüm varsa; hadi, rotamıza hemen başlayalım!

Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen Logo
  Google Play Badge
  AppStore Badge
  AppGallery Badge
  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota

  Diğer İçerikler