Çok Zamanı Olmayanlar - GeziBilen

Çok Zamanı Olmayanlar

Çok Zamanı Olmayanlar

Mardin
10 Gezi Noktası
4 Km
4.795 Adım
146 Kalori

Kısacık bir zamana binlerce yılı sığdırmaya ne dersiniz?! Cevabınız “Evet!” ise hazır olun, sizler için harika bir rota hazırladık!

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin gözbebeği, Türkiye’nin zamanı havada asılı tutan ‘Taş Şehri’ Mardin’e yolunuz düştü ama zamanınız kısıtlı ve nereden başlayıp, bu şehri nasıl deneyimlemeniz gerektiğini bilmiyorsanız hiç merak etmeyin; biz varız! İster iş seyahatinden artırdığınız zamanda, ister bir hafta sonu kaçamağında, isterseniz de yalnızca tek başınıza bir yerler görüp keşfetmek adına kendinize verdiğiniz kısacık bir izin gününde olsun, hiç fark etmez! Sizi Mardin’in mistik dünyasında, tarihi yapıların arasında kaybolmaya davet ediyoruz…

Midenizde bu şehrin enfes lezzetlerini tatmak için bolca yer ayırdıysanız, sosyal medyanızı şenlendirecek fotoğrafları çekeceğiniz ekipmanlarınızı şarj ettiyseniz ve pek tabii o keşif meraklısı çipil çipil gözlerinizin yanına bir de en harika tebessümünüzü kondurduysanız hazırsınız demektir! Haydi, başlayalım.

Yorumlar

 • fatmahnterr
  20.06.2022 13:22

  10 gün önce Mardin'de bu rotayı kullandım. Tatilden yeni döndüğüm için yeni yorum yapabiliyorum. Canlı harita olduğunu uygulamayı kullanınca fark ettim. Ben sadece gezilecek yere kendim gidip açıp dinlerim sanıyordum. Tek başınıza istediğiniz saatte çıkıp gezin.

 • Ayşe Eren
  13.08.2021 09:01

  başlayalım

GeziBilen

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

GeziBilen
Google Play Badge
AppStore Badge
AppGallery Badge

İletişim

0 (212) 274 2121

merhaba@gezibilen.com

Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

 • GeziBilen Gezi Noktaları

  2.500 gezi noktası

  2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

 • GeziBilen Ülkeler

  4 Farklı Dil Seçeneği

  Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

 • GeziBilen Rotalar

  185 Tematik Rota

  Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota