İnebolu Turu - GeziBilen

İnebolu Turu

İnebolu Turu

Kastamonu
12 Gezi Noktası
118 Km
154.253 Adım
4.703 Kalori

Türkiye’de İstiklal Madalyası’na sahip olan tek ilçe İnebolu; evleri, tarihi ve doğasıyla muhteşem bir kültür turunun kapılarını aralıyor. Tam bir gün içinde, 2800 yıl önceki İlyada Destanı’ndan İstiklal Savaşı’na kadar koca bir tarihi gezmeye hazır mısınız?

Kastamonu’nun önemli bir liman ilçesi olan İnebolu, geleneksel mimarisi ve güzel doğasıyla Karadeniz’de görülmesi gereken bir ilçe olarak öne çıkıyor. Kastamonu merkezinden başlayarak tarihi İnebolu Evleri’nde bitirdiğimiz rotamız yalnızca bir tam gününüzü alacak.

Mükellef bir kahvaltı ile başlayacağınız gün için, sabahın erken saatlerinde yola çıkmanızı tavsiye ediyoruz. Bunun yanı sıra yolculuğumuz boyunca 12 farklı gezi noktasını ziyaret edeceğinizi de şimdiden belirtmek istiyoruz. İnebolu’yu karış karış arşınlayacağımız yolculuğumuzda mutlaka araca ihtiyacınız olduğunu da söyleyelim. Tüm hazırlıklarınız tamamsa artık kontağı çevirebilirsiniz…

Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen
  Google Play Badge
  AppStore Badge
  AppGallery Badge

  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları

   2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler

   4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar

   185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota