Lezzet Durakları - GeziBilen

Lezzet Durakları

Lezzet Durakları

İzmir
12 Gezi Noktası
17 Km
13.372 Adım
408 Kalori

Ege mutfağını tanımak mı, bunun için İzmir’deyiz… Güzel İzmir’in en meşhur, en lezzetli, en taze, en iyi lezzetlerini yerinde deneyeceğiz! 

İzmir; kumrunun başkenti, tulum peynirinin anavatanı, köftesiyle sofraların sultanı bir şehir gerçekten… Öylesine eşsiz yöresel lezzetleri var ki, hepsini yemeğe kalkınca kilo alması garanti! Biz rotamıza muazzam bir köy kahvaltısıyla başlayacağız ancak sizlere şimdiden söyleyelim... Rotamızı tadımlık tamamlarsanız en kötü bir soda ile günü sonlandırabilirsiniz.

Bir de önden birkaç bilgilendirme yapalım. Rotamıza sabahın erken saatlerinde başlamanız, tüm gün boyunca sizleri götüreceğimiz her bir lezzet durağının tadını çıkartmanızı sağlayacaktır. Bir tam gününüzü ayırmanız gereken rotamızı dilerseniz iki günde de tamamlayabilirsiniz ancak biz kurgumuzu tek bir gün olarak yaptık. 12 farklı gezi noktasından oluşturduğumuz yolculuğumuzda parklara da gideceksiniz, sur da göreceksiniz, maske müzesini de ziyaret edeceksiniz, bu şehrin lezzetlerinin tadına da varacaksınız. Tüm bilgilendirmeleri yaptığımıza göre hazırsanız başlayalım.

Yorumlar

 • gunerican
  31.05.2023 13:06

  Lezzet lezzet gezenlere harika lezzetler

GeziBilen

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

GeziBilen
Google Play Badge
AppStore Badge
AppGallery Badge

İletişim

0 (212) 274 2121

merhaba@gezibilen.com

Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

 • GeziBilen Gezi Noktaları

  2.500 gezi noktası

  2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

 • GeziBilen Ülkeler

  4 Farklı Dil Seçeneği

  Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

 • GeziBilen Rotalar

  185 Tematik Rota

  Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota