Çarşı Pazar, Her Şey Var - GeziBilen

Çarşı Pazar, Her Şey Var

Çarşı Pazar, Her Şey Var

İzmir
11 Gezi Noktası
45 Km
58.721 Adım
1.790 Kalori

Güzel İzmir’in havası, suyu insanlara yarıyor… Rotamızda, o muazzam Kordon’unda yürürken karşınıza çıkacak çeşit çeşit takılardan, şehir halkının alışveriş yapmak için özel olarak gittiği dükkanlara ve hatta çarşılara kadar alışveriş yapmadığımız dükkan kalmayacağına söz veriyoruz!

İzmir’in hem yöresel hediyeliklerini almaya hem de trend çarşılarında boy göstermeye hazır mısınız? İzmir’de İzmirliler gibi pazarlık yapıp, İzmir’in en işlek dükkanlarına gidiyoruz! Dikkat dikkat, rotamızda dünyanın en büyük açık hava alışveriş çarşısı da var!

Başlamadan evvel birkaç bilgilendirme de yapmak istiyoruz. Rotamız boyunca tam 11 noktaya uğrayacağız ve tam bir gününüzü bize ayırmanız gerek. Ayrıca merak etmeyin, sizi alışveriş yapacağınız yerlere götürürken bu şehrin lezzet duraklarını da kaçırmanıza göz yummadık! Yani karnınız tok, sırtınız pek bir yolculuk sizleri bekliyor. Artık hazırsanız başlayalım…

Yorumlar

 • Berivan
  28.08.2023 22:53

  Hazırım

GeziBilen

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

GeziBilen
Google Play Badge
AppStore Badge
AppGallery Badge

İletişim

0 (212) 274 2121

merhaba@gezibilen.com

Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

 • GeziBilen Gezi Noktaları

  2.500 gezi noktası

  2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

 • GeziBilen Ülkeler

  4 Farklı Dil Seçeneği

  Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

 • GeziBilen Rotalar

  185 Tematik Rota

  Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota