5 Vakit İbadet - GeziBilen

5 Vakit İbadet

5 Vakit İbadet

İzmir
13 Gezi Noktası
5 Km
6.799 Adım
207 Kalori

Antik çağlardan Osmanlı’ya kadar muazzam eserlere ev sahipliği yapan İzmir’in tarihi ibadethanelerinde ibadetlerinizi gerçekleştirip şehrin simge yapılarını gezeceğiniz 5 Vakit İbadet rotamızla karşınızdayız.

Yerli ve yabancı turistlerin mutlaka ziyaret ettiği, yüzyıllardır ayakta dimdik kalmayı başaran ve eşsiz atmosferi olan İzmir’in en nadide camilerinden oluşan rotamıza hoş geldiniz. Bir tam gün sürecek olan bu rotamızda hem şehrin simge yapılarını göreceğiz, güzel ibadethanelerini ziyaret edeceğiz hem de İzmir’in yöresel lezzetlerinin tadına bakacağız

Ancak baştan belirtmekte fayda var: Her vakit namazınızı başka bir camide kılmanıza yönelik bir kurgu hazırladığımız rotamızda sabah namazı da dahil olduğu için yola çok erken çıkmanızda fayda var. Henüz kuşluk vaktinde sizi yola düşüreceğiz belki ama merak etmeyin, yolculuğumuz boyunca kahvaltısından akşam yemeğine kadar tüm ihtiyaçlarınızı düşündük. Hatta ve hatta vakitler arasında bu muazzam şehri keşfedebilin diye rotamıza tarihi mekanlar bile ekledik. Tüm bilgilendirmelerimizi an itibarıyla tamamladık. Hazırsanız başlayalım. İlk durağımız sabah namazı için Hisar Camii!

Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen

  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları

   2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler

   4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar

   185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota