İstanbul'un Engelsiz Müzeleri

İstanbul'un Engelsiz Müzeleri

İstanbul'un Engelsiz Müzeleri

İstanbul
10 Gezi Noktası
22 Km
28.449 Adım
867 Kalori

Bu rotamızda da İstanbul’u hunharca gezeceğiz. Tamamen engelli bireylerin rahat edebilmesi için düşünülen ulaşım araçlarıyla seyahat edebileceği bir güzergah üzerinde ve tamamen bu amaçla tasarlanmış müzelerde!

Ey güzel İstanbul, seni keşfetmeye çıkıyoruz. Tarihi yerlerinle, muhteşem lezzetlerinle, farklı konseptteki müzelerinde bekle bizi İstanbul! Bu rotamızı gerçekleştirmek için hiçbir engelimiz yok. Ve bizler de rotamızın yollarını bunu göz önünde bulundurarak belirledik.

11 farklı gezi noktasından oluşan bu rotamızda sizlerin en rahat edeceği müzeleri ve tarihi noktaları özenle belirledik. Müzelerde ortalama bir sürede kalırsanız bir, eser hayranıysanız iki günde bitirebileceğiniz rotamızda toplu ulaşımda kullandığınız belgenizi ve müze kartınızı yanınıza almayı unutmayın. Ve özellikle müze ziyaretinden oluşan yolculuğumuzu Pazartesi günü deneyimlememenizi tavsiye veririz. Çünkü bildiğiniz üzere müzeler tüm dünyada genel itibarıyla Pazartesi günleri kapalı. Siz hazırsanız biz de hazırız. Hadi başlayalım!

Yorumlar

 • ZZoLD7uC
  19.10.2022 07:45

  Güzel rota

GeziBilen

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

GeziBilen Logo
Google Play Badge
AppStore Badge
AppGallery Badge
İletişim

0 (212) 274 2121

merhaba@gezibilen.com

Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

 • GeziBilen Gezi Noktaları2.500 gezi noktası

  2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

 • GeziBilen Ülkeler4 Farklı Dil Seçeneği

  Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

 • GeziBilen Rotalar185 Tematik Rota

  Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota

Diğer İçerikler