Popüler Lezzet Durakları - GeziBilen

Popüler Lezzet Durakları

Popüler Lezzet Durakları

Gaziantep
10 Gezi Noktası
9 Km
12.267 Adım
374 Kalori

Hayatınızda hiç beyran içtiniz mi? Peki, zahter çayını yudumladınız mı? Yuvalama? Tamam o halde bilinenlerden gelelim biraz… Hmm belki Ali Nazik yemişsinizdir ama bu kadar lezzetlisini yemediğinize eminiz! Bu ve bu lezzetlerden çok daha fazlası rotamızda saklı! Birazdan en popüler mekanlarda, en popüler lezzetleri tadacağız!

Gaziantep mutfaklarını gezdiğimiz bu rotamızda, bölgenin en meşhur, en popüler lezzetlerini yine bu bölgenin en popüler müze ve kafeleriyle bütünledik. Zira rotanın sonuna geldiğinizde lezzet bombardımanına tutulmuş olabilirsiniz. Bu arada şimdiden söyleyelim, rotamızın sonu soda içme garantili! Ancak merak etmeyin, siz tüm bu lezzetlerin tadına vardıktan sonra değdiğini ve bir daha olsa yine yiyeceğinizi düşüneceksiniz. Son olarak ufak bir bilgilendirme daha yapalım. Rotamız Gaziantep’in meşhur kahvaltısı beyran ile başlayacak ve bu lezzeti size tattıracağımız yer beyranı sabah 05.00 ile 10.00 arasında çıkartıyor. Yani yola erken çıkmanızda fayda var. Tüm bilgilendirmelerimizi yaptığımıza göre artık hazırsanız başlayalım!

Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen

  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları

   2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler

   4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar

   185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota