Keşfetmeye Doyamayanlar - GeziBilen

Keşfetmeye Doyamayanlar

Keşfetmeye Doyamayanlar

Erzurum
18 Gezi Noktası
246 Km
18.518 Adım
565 Kalori

Meraklı kullanıcılarımızın gittikleri şehirleri keşfetmeye doyamamalarına bayılıyoruz! Çünkü bu başlık altındaki rotalarda, sizlerle daha fazla vakit geçirebiliyoruz.

Erzurum’dayız bu sefer ve dilediğimizce gezip, görüp, deneyimleyebileceğimiz kadar vaktimiz var. Pek tabii keşfedilecek de çok mekan olunca… Aslında bu şehir “Benim binlerce yıllık tarihim var. Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biriyim ve tarihin izlerini en ihtişamlı şekliyle üzerimde taşıyorum.” diyor ama naçizane bizler de birkaç kelam edebilmek için çalışıyoruz. 

Şehrin yöresel lezzetlerini tadacağımız, en muhteşem yerlerini göreceğimiz, tarihinin içinde kaybolacağımız rotamızı tamamlamak için birkaç güne ihtiyacınız olacak. Zira Erzurum’un hem sembol yapılarını gezip hem de Erzurum’u baştan sona göreceğiz. 

Yalnız unutmadan belirtelim ki bu rota biraz uzun. Dolayısıyla bazı noktalar arasında bir araca ihtiyaç duyacaksınız. Ayrıca sizlere yol boyunca spor ayakkabı gibi rahat bir şeyler giymenizi tavsiye ediyoruz. Son olarak burası Erzurum, havası biraz soğuk olabiliyor. Bu nedenle yanınıza mutlaka yedek bir üst alın ve yüzünüzden o meraklı tebessümü eksik etmeyin. Hadi başlayalım!

Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen
  Google Play Badge
  AppStore Badge
  AppGallery Badge

  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları

   2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler

   4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar

   185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota