Tabiatın Hazineleri - GeziBilen

Tabiatın Hazineleri

Tabiatın Hazineleri

Çanakkale
10 Gezi Noktası
197 Km
258.069 Adım
7.868 Kalori

Her haliyle her mevsim ayrı bir güzel olan Çanakkale’nin tabii güzelliklerini birlikte keşfetmeye var mısınız? Çanakkale, bir tarafı Marmara Bölgesi’nin son güzelliği, diğer tarafı ise Ege Bölgesi’nin ilk incisidir.

“Şöyle plaj plaj dolaşıp bir vapura atlayayım, kayalıklara yaslanıp kafamı dinleyeyim, biraz da şelalenin akışına kendimi kaptırayım. Özetle, sakinlik arıyorum.” diyorsanız doğru yerdesiniz. Sizler için huzur dolu bir rota hazırladık. Rotamızın uzunluğu ise sizlere kalmış. Doğaya ve denize olan düşkünlüğünüze bağlı olarak değişse de, turumuz maksimum iki günde de bitirilebilir. 

Çanakkale’yi yakın tarihi dışında tanımak, keşfetmek, öğrenmek isteyen herkes için uygun bu rotamızda yanınıza mayo ve havlu almayı unutmayın. Belli olmaz, hangi mevsim olursa olsun bu güzelliklere dayanamayıp denize girmek isteyebilirsiniz. Kaldı ki genel itibarıyla senenin dokuz ayı denize girilebilen bir coğrafyadasınız.

Huzura doğru adımlamadan önce zihninizi boşaltın, yüzünüze en tatlı tebessümünüzü yerleştirin. Veee... İşte oldu. Artık hazırız. Hadi, başlayalım.

Yorumlar

 • leylaxsevenn
  28.07.2022 07:46

  Zamanın nasıl aktığını anlamadık. Yaz aylarında tercih edip doğanın tadını daha iyi çıkarabilirsiniz

GeziBilen

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

GeziBilen
Google Play Badge
AppStore Badge
AppGallery Badge

İletişim

0 (212) 274 2121

merhaba@gezibilen.com

Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

 • GeziBilen Gezi Noktaları

  2.500 gezi noktası

  2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

 • GeziBilen Ülkeler

  4 Farklı Dil Seçeneği

  Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

 • GeziBilen Rotalar

  185 Tematik Rota

  Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota