5 Vakit İbadet - GeziBilen

5 Vakit İbadet

5 Vakit İbadet

Çanakkale
11 Gezi Noktası
3 Km
4.355 Adım
133 Kalori

Çanakkale, yaşanan Çanakkale Savaşı’nın ardından yüksek bir maneviyata sahip olsa da içerdiği Osmanlı eserleriyle de farklı bir atmosfer taşır. Bu rotamızda elbette şehitleri de unutmayacak ve beş vaktin beşinde de farklı camilerde kılacağınız namazlarla beraber şehrin kültürel ve tarihi noktalarını da gezeceksiniz. 

Yolculuğumuza sabah daha gün doğmadan başlamalısınız. Çünkü biraz önce de söylediğimiz gibi tüm vakit ibadetlerinizi başka bir mukaddes camide kılmanız için bu rotayı hazırladık. Yatsı namazının ardından sonlanacak gezimizde toplamda 12 adet farklı nokta bulunduğunu da belirtelim. Yani sizi dolu dolu bir gün bekliyor ancak merak etmeyin, bu şehrin gözde yiyeceklerinden oluşan lezzet duraklarımızı da rotamıza eklemeyi unutmadık. ;) 

Her biri yürüme mesafesinde olan gezi noktalarımız arasında sizi belki de en çok şaşırtacak anının Nusret Mayın Gemisi ziyareti olacağını da şimdiden ekleyelim. Hazırsanız artık başlayabiliriz...

Yorumlar

 • samet
  27.10.2022 18:19

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

GeziBilen

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

GeziBilen
Google Play Badge
AppStore Badge
AppGallery Badge

İletişim

0 (212) 274 2121

merhaba@gezibilen.com

Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

 • GeziBilen Gezi Noktaları

  2.500 gezi noktası

  2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

 • GeziBilen Ülkeler

  4 Farklı Dil Seçeneği

  Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

 • GeziBilen Rotalar

  185 Tematik Rota

  Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota