Tabiatın Hazineleri - GeziBilen

Tabiatın Hazineleri

Tabiatın Hazineleri

Bursa
15 Gezi Noktası
428 Km
562.059 Adım
17.136 Kalori

Yalnızca tarihi geçmişiyle değil, aynı zamanda doğal güzellikleriyle de insanı cezbeden en güzel şehirlerden biri olan Bursa’da tabiatın hazinelerini birlikte keşfedelim mi? 

Göllerinden şelalesine, 600 yıllık çınar ağacından sahiline kadar enfes bir rota sizleri bekliyor. Güzergahımız biraz geniş, bunu şimdiden belirtmekte fayda var. Uzun uzun gezmek isteyenlerin ortalama iki gününü alacağını söylemeliyiz. Neticede İznik’ten başlayan yolculuğunuz Kestel, Hasanağa, Nilüfer, Karacabey, Mustafakemalpaşa, Orhaneli ve İnegöl’ü kapsıyor. Bu yüzden pek tabi ki araç gereksinimiz olacaktır.

Unutmadan belirtmek isteriz ki bu rotada bolca fotoğraf çekecek ve huzur bulacaksınız. Bu yüzdendir ki ne kadar ekipmanınız varsa şarjlarını doldurun. Spor ayakkabılarınızın bağcıklarını da bağlayın ve yanınıza bir de tatlı tebessümünüzü alın. 

Her şey tamamsa yola çıkalım. Bursa’nın en yeşil, en mavi ve en görkemli doğal güzelliklerini görmeye hazırsanız hadi başlayalım.

Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen
  Google Play Badge
  AppStore Badge
  AppGallery Badge

  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları

   2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler

   4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar

   185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota