Keşfetmeye Doyamayanlar - GeziBilen

Keşfetmeye Doyamayanlar

Keşfetmeye Doyamayanlar

Ankara
19 Gezi Noktası
32 Km
13.036 Adım
397 Kalori

Tarih severi, şehir meraklısı, çipil çipil gözlerle öğrenme aşığı kim varsa toplanın. Ankara’yı fethetmeye olmasa da keşfetmeye gidiyoruz. 

Zaman kısıtlamanız umarız yoktur ancak her halükarda en az iki gün ayırmanız şart. Türkiye’nin başkentini gezmelere doymak istemeyen kim varsa buyursun. Sizler için kendinizi tam bir Ankaralı gibi hissettirecek bir rota hazırladık ki değmeyin keyfine. 

Bu kadar övüyoruz gerçi ama tam olarak neler yapacaksınız bu rota boyunca azıcık onlardan bahsedelim; Ankara’nın simge mekanları arasında deyim yerindeyse lirik bir dans yapacaksınız. Şehrin en eski mekanlarını da göreceksiniz, Atatürk’ü de ziyaret edeceksiniz, nereden gidersek gidelim her yolun ona çıktığı Kızılay Meydanı’nda hatıra fotoğrafı da çektireceksiniz. Bunlar bilinenler, bilmeyenlerse şimdilik sır. Ama küçük bir tüyo vermemiz gerekirse Ankara’da 19 noktayı ziyaret edeceğinizi söyleyebiliriz.

O halde spor ayakkabıların bağcıkları bağlansın, kameraların ve telefonların şarjları tam anlamıyla yüzde 100’e getirilsin ve yüzlere en harika tebessümler yerleştirilsin.

Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen
  Google Play Badge
  AppStore Badge
  AppGallery Badge

  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları

   2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler

   4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar

   185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota