Çok Zamanı Olmayanlar - GeziBilen

Çok Zamanı Olmayanlar

Çok Zamanı Olmayanlar

Ankara
16 Gezi Noktası
18 Km
8.994 Adım
274 Kalori

Kısıtlı zamanında Türkiye’nin başkentini keşfetmek için sabırsızlananlar, dikkat! Sizler için kısacık bir zamanda Ankara’nın en görülesi yerlerini bu rotada birleştirdik. “Azıcık zamanda bir şehri en çabuk ve en keyifli nasıl tanırım?” sorusuna cevap niteliğinde ve neredeyse Ankara’nın şipşak fotoğrafını çekmenizi sağlayacak olan rotamıza hazırsanız başlayalım.

Neredeyse yarım güne neler sığdıracaksınız neler… Atakule, Botanik Park, Pembe Köşk, Cumhuriyet Müzesi, Anıtkabir gezi noktalarımızın yalnızca birkaçı. Pek tabi ki şehrin en iyi mekanlarında yeme içmeyi unutmadık. Bu rotada her şey var. ;) 

Baştan belirtelim ki rotamız boyunca fotoğraflanmasının gerektiği pek çok yer deneyimleyeceğiz. Bu yüzden de kameralarınızın ya da onların bağlı bulunduğu cihazların şarjlarını doldurmayı unutmayın. 

Çok vakit yok. O yüzden ayakkabılar da spor olsun ve bağcıkları bağlamayı unutmayın. En nihayetinde birazcık hızlı hareket etmemiz gerekebilecek. 

Yorumlar

 • M.F.K
  23.11.2021 12:12

  Great way to explore the city

GeziBilen

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

GeziBilen

İletişim

0 (212) 274 2121

merhaba@gezibilen.com

Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

 • GeziBilen Gezi Noktaları

  2.500 gezi noktası

  2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

 • GeziBilen Ülkeler

  4 Farklı Dil Seçeneği

  Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

 • GeziBilen Rotalar

  185 Tematik Rota

  Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota