Çocuğunuzla Masal Gibi Bir Gün - GeziBilen

Çocuğunuzla Masal Gibi Bir Gün

Çocuğunuzla Masal Gibi Bir Gün

Ankara
9 Gezi Noktası
132 Km
172.821 Adım
5.269 Kalori

Hadi bakalım…Bugün çocuklarınızla dolu dolu, şahane bir gün geçiriyorsunuz. Bu rotada yok yok. İsteyen sualtı dünyasını keşfedecek hatta o da yetmeyecek hayvan dostlarımızı ziyaret edeceğiz. Üstelik Ankara’nın en iyi hamburgerini de yiyeceksiniz, söz.

Rotamızda, Ankara’nın çocuklarla gezmek için en ideal noktalarını saptadık. Tam bir gün boyunca dolu dolu gezeceğiniz ve istikametimiz boyunca eğlenceli dakikalar geçireceğiniz garanti. Bu gezimizde çocuklarınız için yanınıza alacağınız eşyalarınızı bir gece evvelinden toparlayın, zira ne kadar erken harekete geçersek o kadar güzel olacak.

Kahvaltıyla başlayıp “Masal Saati”ne kadar devam eden rotamızı, en ince ayrıntıları düşünerek oluşturduk. 9 farklı gezi noktasından oluşan yolculuğumuzda yalnızca çocuklarınız değil, sizler de çok eğleneceksiniz. Hatta belki de onlardan çok. 

Gerçi siz çocuğunuzu daha iyi tanırsınız. Bu yüzden biz bir tam gün için hazırladık gezimizi ancak siz dilerseniz bu rotayı ikiye bölüp hafta sonunda tamamen bu mekanlara gidebilirsiniz, seçim sizin. Her halükarda sabah saatlerinde yola çıkmanızı tavsiye ettiğimiz yolculuğumuz, hazırsanız başlasın. İlk durağımız Mogan Gölü.

Yorumlar

 • rUUYw1or
  23.04.2022 15:14

  n

 • furkanakay
  27.06.2022 10:38

  Oğluma doğum günü için çok güzel bir hediye oldu çok eğlendik

GeziBilen

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

GeziBilen
Google Play Badge
AppStore Badge
AppGallery Badge

İletişim

0 (212) 274 2121

merhaba@gezibilen.com

Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

 • GeziBilen Gezi Noktaları

  2.500 gezi noktası

  2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

 • GeziBilen Ülkeler

  4 Farklı Dil Seçeneği

  Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

 • GeziBilen Rotalar

  185 Tematik Rota

  Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota