Van'da Çok Yönlü Bir Müzik Kültürü Var - GeziBilen

Van'da Çok Yönlü Bir Müzik Kültürü Var

Van'da Çok Yönlü Bir Müzik Kültürü Var

Doğal güzellikleriyle insanının aklını başından alan Van'da peki ya akşam eğlenmek için neler yapılabilir?

Sanıldığının aksine Van müzik ve eğlence kültürüyle de şehrin önüne geçmektedir. Evet, türkü barları oldukça yoğun olan bu şehirde poptan yabancı müziğe kadar çeşitli müzikleri dinleyebileceğiniz de söyleyebileceğiniz de kareokeden gece kulübüne kadar alternatif mekanlar mevcut. Lakin 'The Best' mekan listelerinde bir numarada elbette türkü barlar var.

Oturma Gecesi Organizasyonları Farklı Bir Alternatif

Van'da eğlence hayatının kalbinin attığı yerlerin hemen hemen hepsi merkezde bulunuyor. Manzarasıyla büyüleyen şehirde tabii ki teras işletmeciliği yapan yerlerde doluluk oranı fazla... Gençler Kültür Sokak'ta hayatın ritminin tadını çıkarıp canlı müzik dinlerken; ziyadesiyle hanımefendiler ve beyefendiler farklı olarak oturma gecesi organizasyonlarına katılıyorlar.

Doğunun İlk Festivali Van'da Düzenleniyor

Tüm doğu illerini hayal edin! Haritada gözlerinizi şimdi Van'a çevirin... İşte bu noktada yani Van'da doğunun ilk müzik festivalinin düzenlendiğini biliyor muydunuz? Tınısıyla, tadıyla, coşkusuyla, ritmiyle doğunun ilk müzik festivalinin düzenlendiği yer Van'da bulunuyor... İsmiyle de bizi kendine yakın hissettiren GezginFest Van'a gidecek olursanız aman tarihe dikkat edin. Zira bu festivalin henüz 2020 tarihleri açıklanmamış olsa da 2019'da düzenlenen organizasyon Haziran ayında gerçekleşti.

Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen Logo
  Google Play Badge
  AppStore Badge
  AppGallery Badge
  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota

  Diğer İçerikler