Terkos Pasajı - GeziBilen

Terkos Pasajı

Terkos Pasajı

İstanbul’daki dükkanlar ve alışveriş merkezlerinde dünyanın her yerinden ürünler bulabilmek mümkün. Kozmopolit şehrin en önemli özelliklerinden biri de şüphesiz bu alanda sunulan olağanüstü çeşitlilik. Birçok farklı noktada alışveriş yapılabiliyor ama konu fiyata dair kimi fırsatlar olduğunda belli başlı destinasyonlar söz konusu. İşte bunlardan biri de Terkos Pasajı.

Avrupa Yakası’ndaki ilgi çekici alışveriş noktalarından biri olan Terkos Pasajı, Beyoğlu ilçesinin ünlü İstiklal Caddesi’ne yakın Terkoz Çıkmazı Sokak’ta yer alıyor. Terkos Pasajı, müdavimlerinin vazgeçemediği fırsatlarla dolu olduğu kaydedilen bir yer. Çünkü dünyaca ünlü markaların ihraç fazlası ürünleri, piyasa koşullarına göre daha düşük fiyatlara satın alınabiliyor. Seri sonu ve defolu ürünler de geniş bir çeşitlilikle sunuluyor.

Yeni ziyaretçilerini ilk bakışta yan yana sıralı tezgahları ve kendine has karmaşası ile şaşırtsa da kısa sürede adapte ediyor. Nispeten cazip seçeneklerle kendine çekiyor.

Terkos PasajıTerkos PasajıTerkos PasajıTerkos Pasajı

Yorumlar

 • beraattglr
  13.01.2023 14:02

  10 liradan başlayıp istediğiniz miktarlarda alışveriş yapabilirsiniz. Bir sürü dükkan ve satıcı var gayet güzel ürünler var..

 • gulleribrahimm
  28.12.2022 08:10

  Birçok markanın benzer ürünlerini 5de 1 fiyatına alabilirsiniz. Orta kaliteli ürünler var genellikle. Sık gidip bakarsanız çok kaliteli parçalarda bulabilirsiniz.(

GeziBilen

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

GeziBilen
Google Play Badge
AppStore Badge
AppGallery Badge

İletişim

0 (212) 274 2121

merhaba@gezibilen.com

Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

 • GeziBilen Gezi Noktaları

  2.500 gezi noktası

  2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

 • GeziBilen Ülkeler

  4 Farklı Dil Seçeneği

  Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

 • GeziBilen Rotalar

  185 Tematik Rota

  Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota