Emaar Akvaryum

Emaar Akvaryum

24.01.2024 10:35


İstanbul'un Üsküdar ilçesinde bulunan Emaar Akvaryum, 20.000'den fazla deniz canlısı ve amfibiyi barındırıyor. Ziyaretçilere, farklı tematik bölümlerde, kıyı şeritleri, tünel akvaryum, ormanlar, nehirler ve şelaleler, Penguen Adası, Timsah Krallığı ve etkileşimli oyun alanları gibi çeşitli deneyimler sunar.


Akvaryumun içindeki tematik alanlar arasında, kıyı alanlarında yaşayan köpekbalıkları, denizin karanlık ve soğuk sularında yaşayan dev örümcek yengeçleri, gobiler, piranalar, denizin en hızlı türleri ve manta vatozları gibi birçok tür bulunmaktadır. Bunların yanı sıra, dünyanın en büyük sürüngenlerinden biri olan 5 metrelik erkek kral timsahı ve 3 metrelik dişi timsah ile yüz yüze gelme fırsatı da sunulmaktadır.


Emaar Akvaryum, ziyaretçilere denizaltı dünyasının gizemli ve renkli atmosferini yaşatmak için birçok farklı deneyim sunar. Çocuklar ve yetişkinler için doğum günü partileri gibi etkinlikler de düzenlenir. Akvaryum, her yaştan ziyaretçi için eğlenceli ve bilgilendirici bir deneyim sunmakta olup, İstanbul'da farklı bir şeyler yapmak isteyenler için ideal bir seçenektir.


Emaar Akvaryum'un sunduğu bu eşsiz deneyimler, ziyaretçilere deniz altı dünyasının büyüsünü daha yakından tanıma fırsatı veriyor. Hem eğlenceli hem de öğretici olan bu mekan, İstanbul'daki gezilecek yerler listesinde önemli bir yere sahiptir​


Emaar AkvaryumEmaar AkvaryumEmaar AkvaryumEmaar Akvaryum

Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen Logo
  Google Play Badge
  AppStore Badge
  AppGallery Badge
  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota

  Diğer İçerikler