Printemps Haussmann

Printemps Haussmann

Printemps Haussmann

Paris'in ünlü alışveriş merkezlerinden Printemps Haussmann, şehrin 9. bölgesinde, Boulevard Haussmann üzerinde konumlanır. 1865 yılında Jules Jaluzot tarafından kurulan Printemps, modanın ve lüksün kalbinin attığı bir mekândır. İhtişamlı Art Nouveau mimarisiyle göz kamaştıran bu alışveriş cenneti, hem yerel hem de uluslararası ziyaretçilere unutulmaz bir alışveriş deneyimi sunar.


Printemps Haussmann, üç büyük binadan oluşur: Printemps Mode, Printemps Homme ve Printemps Maison. Her biri kendi içinde benzersiz ürün yelpazelerine sahiptir. Printemps, dünyaca ünlü moda markalarından, güzellik ürünlerine, ev eşyalarından gastronomiye kadar geniş bir ürün çeşitliliği sunar. Özellikle, çatı katındaki terasından Paris'in nefes kesen manzaraları eşliğinde yemek yiyebileceğiniz restoranı ziyaretçiler için özel bir çekim noktasıdır.


Printemps Haussmann, alışverişin yanı sıra Paris'in mimari ve kültürel zenginliğini de sergileyen bir destinasyondur. Her yıl düzenlenen Noel vitrinleri ve etkinlikleriyle şehrin festival atmosferine katkıda bulunur. Ziyaretçilerine sadece alışveriş yapma imkânı sunmakla kalmayıp, aynı zamanda Paris'in tarihini ve estetiğini deneyimleme fırsatı verir. Printemps Haussmann, Paris'teki alışveriş deneyiminin zirvesi olarak, şehrin moda ve lüksünü arayan herkes için vazgeçilmez bir duraktır.

Printemps HaussmannPrintemps HaussmannPrintemps HaussmannPrintemps Haussmann

Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen Logo
  Google Play Badge
  AppStore Badge
  AppGallery Badge
  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota

  Diğer İçerikler