İçmeler Plajı

İçmeler Plajı

İçmeler Plajı

Geniş bir kıyı şeridiyle denize dokunan Muğla’nın öne çıkan turistik ilçelerinden Marmaris’te altın kumu ile ünlü İçmeler Plajı’nın yeri ayrıdır. Bulunduğu beldeye de adını veren plaj, ilçe merkezine yakın konumuyla dikkat çeker. Merkezden yola çıkıldığında 8-10 dakikada varabilmenin mümkün olduğu bu güzel plaj, şehre gelen yerli ve yabancı pek çok turistin de yaz tatilleri için en çok uğradıkları yerlerden biridir. İçmeler Plajı, dünyanın en çok rağbet gören deniz kenarlarını anımsatır bir görünümle karşılar ziyaretçilerini… Palmiye ağaçlarının önünde çok geniş olmamakla birlikte plaj ve elbette harikulade denizin boylu boyunca uzandığı İçmeler Plajı, şezlonglarda güneşlenenler, hasır şemsiyelerin altında içeceklerini yudumlayıp keyif yapanlar, 7’den 70’e her yaştan denize girenler derken hareketli bir atmosfer sunar ziyaretçilerine. Bu arada belirtmek gerekir ki bu plajın denizi çok da durgun sayılmaz. Su sporları yoğun olan plajda, kano ve muz gibi renkli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Ayrıca adrenalini daha da yukarılarda yaşamak isteyenler için deniz paraşütü imkanı da var. Şirin İçmeler beldesinin de sakin bir tatil için ideal lokasyonlar arasında bulunur.

İçmeler Plajıİçmeler Plajıİçmeler Plajıİçmeler Plajı

Yorumlar

 • Abdullah Yaşar
  01.09.2021 07:10

  İçmeler plajı berrak,durgun ve sığ bir plaj.Ailelerin rahatlıkla tercih edebileceği bir plaj.Plajı özel işletmeler işletiyor.Belirli bir harcama karşılığında şezlong ve şemsiyeyi ücretsiz kullanabiliyorsunuz.Denizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz👍

GeziBilen

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

GeziBilen Logo
Google Play Badge
AppStore Badge
AppGallery Badge
İletişim

0 (212) 274 2121

merhaba@gezibilen.com

Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

 • GeziBilen Gezi Noktaları2.500 gezi noktası

  2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

 • GeziBilen Ülkeler4 Farklı Dil Seçeneği

  Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

 • GeziBilen Rotalar185 Tematik Rota

  Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota

Diğer İçerikler