Sky Garden

Sky Garden

27.11.2023 10:16


Okuma Süresi: 1 dk


Londra'nın finans merkezinin kalbinde yükselen Sky Garden, şehrin gökdelen manzarasının en gözde noktalarından biridir. Fenchurch Street'teki "Walkie Talkie" olarak bilinen 20 Fenchurch Street binasının en üst katlarında yer alan bu benzersiz halka açık bahçe ve gözlem platformu, ziyaretçilere şehrin 360 derece panoramik manzarasını sunar.


Sky Garden, 155 metre yükseklikteki üç katı kaplayan geniş bir alanı içerir. Burası, zengin bitki örtüsü, zarif peyzaj düzenlemeleri ve göz alıcı şehir manzaraları ile dikkat çeker. Ziyaretçiler, tropikal bitkiler ve sarmaşıklarla dolu bu seranın içinde dolaşabilir, rahat oturma alanlarında dinlenirken Londra'nın ikonik yapılara olan eşsiz bakış açısının keyfini çıkarabilirler. Ayrıca, Sky Garden'da bulunan mekanlar lezzetli yemekler ve içecekler ile ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim sunar.


Sky Garden, Londra'nın dinamik silüetini ve renkli yaşam tarzını bir araya getiren bir miras noktasıdır. Ziyaretçilere hem doğal güzellikleri hem de modern mimarinin eşsiz bir karışımını sunan bu mekan, şehri ziyaret eden herkes için mutlaka görülmesi gereken bir yer haline gelmiştir. Ücretsiz girişi ve kolay erişimiyle, Sky Garden, Londra'nın hem yerlileri hem de turistleri için popüler bir buluşma noktasıdır.


Sky GardenSky GardenSky GardenSky Garden

Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen Logo
  Google Play Badge
  AppStore Badge
  AppGallery Badge
  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota

  Diğer İçerikler