Tuzla Marinası - GeziBilen

Tuzla Marinası

Tuzla Marinası

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda Marmara Denizi kıyıları boyunca en doğu uca yaklaşıldığında sizi Tuzla ilçesi karşılar. Bir sahil yolu gibi uzanan bağlantı yolları ile çevre ilçelere bağlanan Tuzla’da genel itibarıyla az sayıda alçak bina ve modern bir kent görünümü öne çıkar. Sahil şeridinde ise bir balıkçı kasabasını andıran görünümü ile farklı bir çekim merkezi sunar.

Yan yana sıralı kafeler, restoran ve balıkçı lokantalarının bulunduğu sahil şeridinde Tuzla Marinası dikkat çeker. Cami Mahallesi sınırları içerisindeki Tuzla Marinası’nda 150’yi aşkın alışveriş mağazası bulunur. Eğlenceli aktivitelere imkan tanıyan sosyal donatıların da yer aldığı marinada alışveriş ve gezi keyfinin yanı sıra yeme-içme noktalarındaki lezzetli balıkların tadına bakılabilir.

Semt sakinlerinin yanı sıra komşu ilçeler ve yakınındaki, Türkiye’nin en büyük illeri arasındaki Kocaeli’den gelen ziyaretçilerini ağırlayan, tekne görüntüleri ile öne çıkan Tuzla Marinası, doğayla iç içe, farklı olanaklar sunan, samimi ve keyifli bir destinasyon vadeder.

Tuzla MarinasıTuzla MarinasıTuzla Marinası

Yorumlar

 • MiywkuTZtv37
  29.10.2021 22:20

  güzel

 • masodiqova
  06.07.2022 03:15

  güzel

GeziBilen

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

GeziBilen
Google Play Badge
AppStore Badge
AppGallery Badge

İletişim

0 (212) 274 2121

merhaba@gezibilen.com

Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

 • GeziBilen Gezi Noktaları

  2.500 gezi noktası

  2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

 • GeziBilen Ülkeler

  4 Farklı Dil Seçeneği

  Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

 • GeziBilen Rotalar

  185 Tematik Rota

  Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota