House of Fellas

House of Fellas

24.01.2024 11:13


House of Fellas, Çekmeköy, İstanbul'da bulunan bir sosyal kulüp projesidir. Bu mekan, ziyaretçilere özenle seçilmiş kitaplar, eğitici oyuncaklar ve organik doğal ürünler sunar. Kitap okuma köşeleri ve eğlenceli, eğitici oyuncaklarla donatılmıştır. Ayrıca, çeşitli etkinliklere ve özel gün organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır. 


House of Fellas, şehrin merkezine yakın fakat kalabalıktan uzak bir konumda yer alır ve ziyaretçilere lezzetli yemekler sunan bir restoran ile kafe hizmeti de sağlar. Bu mekan, farklı içeriklerle kendini ve ruhunu beslemek isteyenler için ideal bir destinasyondur.


İçinde çeşitli etkinlik alanları olan ve her yaştan misafirin kendinden bir şeyler bulabileceği bu konsept villada; dünya mutfağından lezzetler sunan bir restoran; lezzetli atıştırmalıkları ve birbirinden enfes içecekleri bulabileceğiniz bir kafe, özellikle de çocuklu ailelerin rahatlıkla zaman geçirebileceği birçok yaratıcı oyun alanları ve uzman eğitmenler eşliğinde fellas çocukları için özel olarak planlanan program içeriği ile sanatsal düşünme yeteneklerini geliştirici ve destekleyici atölyeler; iş insanlarının toplantıları için kullanabileceği toplantı alanlarının yanı sıra organik gıdalar, eğlenceli ve öğretici kitaplar ile çocuk kutu oyunları ve ürünleri alabileceğiniz bir mağaza, etkinlik alanı olarak kullanabileceğiniz yeşillikler içinde bir bahçe ve çok daha fazlası sizleri beklıyor.


Kısacası HOF; şehirden kaçıp küçük bir dinlenme aralığı arayan, farklı içeriklerle kendini ve ruhunu beslemek isteyenlerin aradığı çözümler sunuyor.


House of FellasHouse of FellasHouse of FellasHouse of Fellas

Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen Logo
  Google Play Badge
  AppStore Badge
  AppGallery Badge
  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota

  Diğer İçerikler