Bubble Up - GeziBilen

Bubble Up

Bubble Up

Bubble Up, bir anne ve çocuklarının hayallerini gerçeğe dönüştürme isteği ile kuruldu. Uzun yıllara dayanan bir hayal, birikim ve çocuk sevgisi Bubble Up’ın hayata geçmesinde etkili oldu.


Kurucuları, yapılan yurt dışı gezilerinde anne-çocuk gelişim ve eğlence konseptli mekanları deneyimleme fırsatı buldular. Edindikleri tecrübeler ile bölge sakinlerinin talepleri doğrultusunda ailelerin çocukları ile keyifli ve kaliteli zaman geçirebilecekleri 1000 m2 alan içine bir merkez tasarlandı.


Heyecan ile başlayan rüya, kendileri gibi samimi bir ekiple birleşti ve Bubble Up ismini aldı. Ekibin içindeki heyecan, mutluluk ve pozitiflik, içi içine sığmayan bu markanın oluşmasını sağladı.


Bubble Up içerisinde Türkiye’de ilk kez 8-14 yaş ve yetişkinlere yönelik oluşturulan eğitsel kaçış evi, trambolin/soft play alanı, farklı yaş gruplarına özel karaoke odaları, çocuk ve yetişkin atölye sınıfları, cafe ve farklı ürünlerin yer aldığı satış alanı bulunmaktadır. Aynı zamanda çocuk kuaför alanı ve playstation odası ile parti-organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabilecek donanımda bir komplekstir.


Bubble UpBubble UpBubble UpBubble Up

Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen
  Google Play Badge
  AppStore Badge
  AppGallery Badge

  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları

   2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler

   4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar

   185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota