Beyoğlu İş Merkezi - GeziBilen

Beyoğlu İş Merkezi

Beyoğlu İş Merkezi

İstanbul’un en eski iş merkezlerinden biri olarak bilinen Beyoğlu İş Merkezi, kentin en merkezi noktası olan Taksim’in de başlıca alışveriş noktalarından biridir. Çok sayıda ünlü markanın ihraç fazlası ürününü bir arada bulabileceğiniz Beyoğlu İş Merkezi, en az İstanbul’daki bir diğer ünlü pasaj olan Terkos Pasajı kadar ilgi görmektedir.

Normalden çok daha uygun fiyata satışa sunulan ürünlerin olduğu Beyoğlu İş Merkezi’ndeki ayakkabı ve takı dükkanlarının da olduğunu hatırlatmakta fayda var. Esnaf kültürünü doyasıya deneyimlemek için harika bir nokta olan Beyoğlu İş Merkezi, ihraç fazlası ürünlerde çeşitliliğin en fazla olduğu yerlerden biri olma unvanına sahiptir.

Labirent gibi bir pasajda bulunan Beyoğlu İş Merkezi üç ana bölümden meydana gelmiş olup, toplamda 250 civarı dükkana ev sahipliği yapmaktadır. Haftanın her günü 09.30 – 21.00 saatleri arasında hizmet veren Beyoğlu İş Merkezi’nin resmi tatil günlerinde çalışma saatleri değişebilmektedir. İş merkezinin A ve B bloklarında ofisler yer alır. Bu ofisler arasında da mali müşavirlik, avukatlık, yurt dışı eğitim danışmanlık, muhasebe, inşaat firma merkezleri, özel eğitim birimleri, ithalat ve ihracat firmaları, yayınevi ve turizm firmaları bulunur. Beyoğlu İş Merkezi’nin giriş ve alt çarşısında ise aksesuar, ayakkabı, giysi, hediyelik eşya gibi dükkanlar bulunur. En üst kat, çarşı ve giriş katındaki restoran ve kafelerinde alışveriş molası verebilirsiniz.

Beyoğlu İş MerkeziBeyoğlu İş MerkeziBeyoğlu İş MerkeziBeyoğlu İş Merkezi

Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen
  Google Play Badge
  AppStore Badge
  AppGallery Badge

  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları

   2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler

   4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar

   185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota