Karaağaç Plajı - GeziBilen

Karaağaç Plajı

Karaağaç Plajı

Akdeniz’in uçsuz bucaksız sahillerinden birine ev sahipliği yapan Hatay’ın Arsuz ilçesi, yazın kavurucu sıcaklardan bunalanlar için bulunmaz bir nimet niteliğinde. Hatay’ın yaz ayları oldukça sıcak geçer. Şehirde yaşayanların bir kaçış noktası olan Karaağaç Plajı ise vatandaşların serinlemeleri için doğanın lütfettiği hediyelerden biridir. Hemen arkasındaki piknik alanı ve gün batımının Akdeniz’deki eşsiz manzarasının keyfini bahar aylarında da süren ziyaretçiler, şehrin en huzur dolu yerlerinden biri olarak betimler burayı. Otoparka da sahip olan Karaağaç Plajı, çalışanlarının güler yüzü ile de misafirlerine unutulmaz bir Akdeniz günü yaşatır. Ulaşımı oldukça kolay olan plaja yaz ayları haricinde de oldukça büyük bir ilgi vardır. Özellikle gün batımını buradan izlemenin ayrı bir ihtişamı bulunur. Bu yüzden sevdiklerini ya da objektiflerini kapanlar akşamüstleri Karaağaç Plajı’na deyim yerindeyse akın eder. Golden hour zaman diliminde beğenilere doyuracak güzellikteki kareler yakalanmasına olanak sağlayan Karaağaç Plajı özellikle fotoğraf meraklılarının Hatay’daki vazgeçilmez noktalarından biri.

Karaağaç PlajıKaraağaç PlajıKaraağaç PlajıKaraağaç Plajı

Yorumlar

 • cemmelih
  03.11.2022 11:45

  Plaja denize girmek için İskenderun'da en güzel yer burası nerede denize girerseniz girin her taraf güneşli burası sadece ağaçların altında piknik yapıp denize girilecek en şahane yer.

GeziBilen

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

GeziBilen
Google Play Badge
AppStore Badge
AppGallery Badge

İletişim

0 (212) 274 2121

merhaba@gezibilen.com

Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

 • GeziBilen Gezi Noktaları

  2.500 gezi noktası

  2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

 • GeziBilen Ülkeler

  4 Farklı Dil Seçeneği

  Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

 • GeziBilen Rotalar

  185 Tematik Rota

  Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota