Parkantep Harikalar Diyarı

Parkantep Harikalar Diyarı

22.02.2021 00:18


Gaziantep’te sınırsız eğlence dendiğinde akla ilk gelen lokasyonlardan biri olan Parkantep Harikalar Diyarı, Şahinbey ilçesinde yer alır. Eksiksiz bir eğlence üssü vadeden Parkantep Harikalar Diyarı, şehrin en keyifli noktaları arasındadır. Sosyal hayatın yoğun olduğu Milli Egemenlik Caddesi üzerinde Recep Koç Parkı yakınında yer alan mekan, özellikle farklı konseptlerde fotoğraf çekmek isteyenlerin de uğrak mekanıdır. 120 bin metrekare toplam alanda tematik park şeklinde işlev sunan Parkantep Harikalar Diyarı, oyun gruplarının çeşitliliğiyle dikkat çeker. Dağ kızağından aile trenine her zevke uygun aktivite olanakları sunan bu harikalar diyarında 2013 yılında açılan at biniciliği alanı da öne çıkan aktiviteler arasında yer alır. Çeşitli büyüklüklerde restoran ve kafelerin yer aldığı Parkantep Harikalar Diyarı’nda mescit, otopark, çocuk odası gibi bölümler de mevcuttur. Güvenlik amaçlı kamera sistemiyle izlenen mekanda sağlık kabini de unutulmamış. Herhangi bir sağlık sorununa karşı önlemler mevcuttur. Ek olarak elektrik kesintilerine yönelik bir diğer gereklilik olarak jeneratör de kompleks alanda bulunur.
Parkantep Harikalar DiyarıParkantep Harikalar DiyarıParkantep Harikalar DiyarıParkantep Harikalar Diyarı

Yorumlar

 • gulleribrahimm
  30.12.2022 13:16

  Bence ücret oldukça uygun oyuncaklar ekstrem büyük heyecanlar yaşatıyor.

 • gunessygz
  04.11.2022 09:09

  Bütün oyun parkını gezdik. Sınırsız kullanma hakkı var. Eğlenceli. Giriş 100 tl kişi başı. Çocuklarınız varsa burayada gelmişseniz kaçırmayın derim

GeziBilen

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

GeziBilen Logo
Google Play Badge
AppStore Badge
AppGallery Badge
İletişim

0 (212) 274 2121

merhaba@gezibilen.com

Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

 • GeziBilen Gezi Noktaları2.500 gezi noktası

  2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

 • GeziBilen Ülkeler4 Farklı Dil Seçeneği

  Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

 • GeziBilen Rotalar185 Tematik Rota

  Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota

Diğer İçerikler