Cer Modern

Cer Modern

Cer Modern

Sıhhıye semtinde konumlanan Cer Modern, Ankara’da modern sanat merkezleri kapsamında önemli bir yer ediniyor. Sadece sergiler değil, renkli etkinlikleriyle de bilinen Cer Modern; estetik, duygusal bütünlük, kalite, anlayış ve entelektüel kimlik gibi olguların bir arada bulunduğu bir ortak alan olarak tanımlanıyor. Resim ve fotoğraf sergileri, Cer Modern’de sıklıkla görülebiliyor. Heykel, seramik, baskı resim gibi farklı dallardaki sergiler de zaman zaman düzenleniyor. Modern sanatı keşfetmeye çağıran Cer Modern, bunu deneyime bazı gerekli bilgiler yükleyerek sağlıyor. Her yaştan ziyaretçisinin gördüğü, izlediği eserlerden, etkinlikleri özümsemesi, modern sanat merkezinin esas amacına işaret ediyor. Geniş sergi alanlarının yanı sıra kurumsal ihtiyaçlara yönelik bir mekan işlevi sunan Cer Modern’de çeşitli toplantı ve lansman etkinlikleri de düzenleniyor. Girişin ücretli olduğu sergi alanı merkezine konumu sayesinde özel araç, toplu taşıma ya da yaya olarak erişim son derece kolay.

Cer ModernCer ModernCer ModernCer Modern

Yorumlar

 • ardacetinkaya
  05.10.2022 06:47

  Sergi alanı çok keyifli, sürekli bir etkinlik oluyor.ozel koleksiyon sergileri olduğu zaman çok daha keyifli.acik hava sinema etkinliğini çok seviyoruz.

GeziBilen

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

GeziBilen Logo
Google Play Badge
AppStore Badge
AppGallery Badge
İletişim

0 (212) 274 2121

merhaba@gezibilen.com

Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

 • GeziBilen Gezi Noktaları2.500 gezi noktası

  2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

 • GeziBilen Ülkeler4 Farklı Dil Seçeneği

  Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

 • GeziBilen Rotalar185 Tematik Rota

  Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota

Diğer İçerikler