Cemre Parkı - GeziBilen

Cemre Parkı

Cemre Parkı

Metropollerde şehir hayatının çok uzağında olmayan ama yeşilliği ve dinginliği ile stres atıp keyifli zaman geçirilebilen parkların yeri bir başkadır. Bu kapsamda Cemre Parkı da öne çıkan örneklerden biri olarak Ankara’da Yenimahalle ilçe sınırlarında bulunuyor. Çevreyle dost özellikleri ile dikkat çeken, her yaşa uygun çeşitli aktivitelerin gerçekleştirilebileceği bu keyifli park, başkentin örnek sosyal alanları arasında yer alıyor. Burası bölgenin adeta oksijen deposu. Yüksek ağaçlarla çevrili, yeşille iç içe bir atmosferde yürüyüş-koşu yapılabilen, kafe, büfe ve restoranlarında dinlenilip yemek yenilebilen parkın çocuklara yönelik oyun alanları da meşhur. Yakın dostları ya da aileleri ile keyifli bir gün geçirmek isteyenler için ideal sosyal alanlardan biri olan Cemre Parkı’nda genel itibarıyla fiyatlar da son derece mütevazi. Çocuklar Cemre Parkı’nı çok seviyor. Oyun oynarken ördek, tavşan gibi sevimli hayvanları yakından görme imkanı sunan parkta ayrıca spor meraklıları da unutulmamış, bir kilometreden daha uzun koşu parkuru ve spor yapılabilir çeşitli alanlar mevcut. Cemre Parkı’nda eğlencede sınır yok, gokart pisti bile var. Özellikle güzel havalarda çok iyi bir gezi rotası.

Cemre ParkıCemre ParkıCemre ParkıCemre Parkı

Yorumlar

 • huseyinatess
  18.07.2022 08:39

  Yaz ayları gelinip oturula bilecek yerlerin olduğu ağaçlara gayet iyi bakılan bakımlı yerlerden biri.

 • cemmelih
  27.10.2022 08:01

  Gayet güzel bir yer. 1 kilometrelik bir yürüme alanı var. Çok yeşillik alanı var. Ve belirli aralıklarla koyulan spor aletleri gayet işlevsel.Gayet güzel bir yer. 1 kilometrelik bir yürüme alanı var. Çok yeşillik alanı var. Ve belirli aralıklarla koyulan spor aletleri gayet işlevsel.

 • farukkorkmaz
  08.03.2023 07:40

  Yeşilliği bol o kadar bina betonlasma içinde güzel bir yer yapmışlar. Yürüyüş yoluda mevcut spor ekipmanlari da var

 • omrkazncc
  05.01.2023 06:16

  sessiz, sakin güzel bir park. hava karardığında rahatlıkla gidip yürüşünüzü yapabilir, eşinizle, sevgilinizle gidip oturabilirsiniz

GeziBilen

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

GeziBilen
Google Play Badge
AppStore Badge
AppGallery Badge

İletişim

0 (212) 274 2121

merhaba@gezibilen.com

Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

 • GeziBilen Gezi Noktaları

  2.500 gezi noktası

  2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

 • GeziBilen Ülkeler

  4 Farklı Dil Seçeneği

  Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

 • GeziBilen Rotalar

  185 Tematik Rota

  Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota