Harrods - GeziBilen

Harrods

Harrods

Okuma Süresi: 1 dk


Londra'nın en ünlü alışveriş mağazalarından biri olan Harrods, Knightsbridge'de lüks alışverişin kalbi olarak kabul edilir. 1849 yılında Charles Henry Harrod tarafından kurulan bu mağazanın tarihi ve gösterişli yapısı, ziyaretçilere alışverişten daha fazlasını sunar.


Harrods, 90.000 metrekareden fazla alana yayılan yedi katı ve 330'dan fazla bölümü ile dünyanın en büyük ve en kapsamlı mağazalarından biridir. Lüks giyimden, gurme yiyeceklere, teknoloji ürünlerinden, ev dekorasyonuna kadar pek çok ürünü bünyesinde barındırır. Mağazanın iç dekorasyonu, zarif tasarımı ve göz alıcı vitrinleriyle kendine has bir atmosfer yaratır. Özellikle Noel döneminde Harrods’un vitrinleri ve süslemeleri, görenleri kendine hayran bırakır.


Sadece alışveriş yapmak için değil, aynı zamanda bir kültürel deneyim yaşamak için de Harrods ziyaret edilmelidir. Lüksün ve zarafetin simgesi olan bu mağaza, Londra’nın en ikonik yerlerinden biri olup, şehrin zengin tarihini ve çağdaş lüksünü temsil eder. Alışverişin yanı sıra, mağazanın sunduğu eşsiz deneyim ve atmosfer, Harrods’u Londra’da görülmesi gereken bir destinasyon yapar.


HarrodsHarrodsHarrodsHarrods

Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen
  Google Play Badge
  AppStore Badge
  AppGallery Badge

  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları

   2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler

   4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar

   185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota