Funtastic Aquarium

Funtastic Aquarium

22.02.2021 00:18


Eğlenceli konseptlere sahip merkezler, özellikle şehir merkezlerinin olmazsa olmazı. Yılın her günü, özellikle okulların tatil olduğu dönemlerde yoğun ilgi ile karşılanan bu türdeki yapılar arasındaki Funtastic Aquarium İzmir, şehrin öne çıkan gezi ve eğlence destinasyonlarından. Westpark Outlet AVM içerisinde yer alan Funtastic Aquarium İzmir’in esasını ziyaretçilerine çarpıcı bir su altı dünyası vadeden devasa akvaryumlar oluşturuyor. 237 metre uzunluğundaki yolda yürünerek etrafı sarmal şeklinde saran akvaryumun sunduğu görsel şölen, yapının hayret uyandıran özelliği. Su altındaki canlı yaşam sergilenirken ekolojik konseptler, heykeller ve dekoratif öğelerle zenginleştiriliyor. Türkiye’de benzer örnekleri bulunan Funtastic Aquarium İzmir’de Paskalya Adası, Siren Kayalıkları gibi gerçek lokasyonların canlandırması da dikkat çekiyor. Funtastic Aquarium İzmir; korsan batıkları, rengarenk balıklar, hayret verici köpek balıkları, su kaplumbağaları ve daha birçok unsuru ile zengin bir deneyim sunuyor. Koi balıklarını beslemek de burada yapılabilecek etkinlikler arasında. Keşif her yerde… Kutuplar, yağmur ormanları gibi farklı bölümlerde çarpıcı canlı türleri sizleri bekliyor. Ayrıca özel bir alanda zararsız vatoz balıklarını besleyebilir, egzotik yengeçlere dokunabilirsiniz.
Funtastic AquariumFuntastic AquariumFuntastic AquariumFuntastic Aquarium

Yorumlar

 • aleynaayenerr
  03.08.2022 08:23

  Westpark alışveriş merkezinin içinde, sualtı dünyasını keşfedeceğiniz, balıkları besleme ve sevme şansı bulabileceğiniz, çocukların keyif alacağı bir yer

GeziBilen

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

GeziBilen Logo
Google Play Badge
AppStore Badge
AppGallery Badge
İletişim

0 (212) 274 2121

merhaba@gezibilen.com

Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

 • GeziBilen Gezi Noktaları2.500 gezi noktası

  2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

 • GeziBilen Ülkeler4 Farklı Dil Seçeneği

  Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

 • GeziBilen Rotalar185 Tematik Rota

  Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota

Diğer İçerikler