Çok Zamanı Olmayanlar - GeziBilen

Çok Zamanı Olmayanlar

Çok Zamanı Olmayanlar

Trabzon
13 Gezi Noktası
70 Km
92.303 Adım
2.814 Kalori

Trabzon için ekspres rotamız sizleri bekliyor. Şehrin en ünlü yapısı Sümela Manastırı’nı da sona bırakarak opsiyonlu hale getirdiğimiz rotamız oldukça keyifli! Üstelik Sümela’yı dahil ettiğinizde bile bir gün bitmeden tamamlayabilirsiniz. 

Trabzon gibi gezmesi bol olan bir yerde kısacık zamanda bu şehrin olmazsa olmazlarını görüp, keşfetmek mi istiyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz! 

Siz hazırlıklarınızı yaparken biz de hatırlatmalarımızı geçelim. Öncelikle aman dikkat! Burası Trabzon havasına güven olmaz, aniden yağmur yağma ihtimali yüksek. Bu nedenle yanınızda mutlaka en azından bir şemsiye bulundurun. Bunun haricinde de şarjlarınız dolu olmalı ve mümkünse spor ayakkabı gibi rahat edeceğiniz eşyaları tercih etmelisiniz. Hepsi bu!

Tüm hazırlıklarınız tamamsa Fatih Sultan Mehmet’in Trabzon’u fethetmesiyle camiye çevirttiği Ayasofya Camii ile rotamıza başlayalım. Malum çok vaktiniz yok ama görmeniz gereken tam 13 durağımız var!Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen
  Google Play Badge
  AppStore Badge
  AppGallery Badge

  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları

   2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler

   4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar

   185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota