Balonların Gölgesinde: Kapadokya'nın Gizemli Dünyası

Balonların Gölgesinde: Kapadokya'nın Gizemli Dünyası

Balonların Gölgesinde: Kapadokya'nın Gizemli Dünyası

Nevşehir
8 Gezi Noktası
101 Km
132.193 Adım
4.030 Kalori

Mevzu bahis adrenalin ise yere göğe sığmayanları buraya alalım. Çünkü bu rota için gözü kara olmak lazım, vazgeçmek yok. Zira bu rotada sabah gökyüzünün semalarına çıkıp, akşam yerin sekiz kat altına ineceğiniz; ATV ile zorlu parkurları aşıp, vadilerde gezeceğiniz dopdolu bir gün yaşayacaksınız.

Adrenalin tutkunu insanların tatil için gittikleri yerler de buna uygun oluyor. Dünyanın birçok noktasında heyecanı en üst düzeyde yaşayabileceğiniz yürüyüş, bisiklet ve gezi rotaları bulunur. Ancak Nevşehir, adrenalin tutkunlarını tam anlamıyla ağırlayan nadide şehirlerden biridir. Elbette her ne kadar balonuyla ünlü olsa da bu bölgede yapılan tüm aktiviteler hem eğlenceli hem de keyiflidir. Çok aşırı heyecandan hoşlananlar bundan keyif alır, hoşlanmayanlar da kendi limitlerine göre eğlenceli dakikalar geçirebilir. Zira sabahın gerçekten ilk ışıklarında bu deneyim için hazır olmamız gerekiyor çünkü balonlar 04.45 gibi yolcu almaya başlıyor ve 07.00 olmadan tekrar yere iniyor. Yalnız baştan söyleyelim, ilk durağımız Flowless Travel olacak ve buradan kalkacak balonlarda olmak için önceden rezervasyon yapmanız gerekiyor. Artık hazırsanız başlayabiliriz.

Yorumlar

 • mervebakknn
  07.07.2022 07:56

  Sedef restorant ta testi kebapı yedik hayatımda yediğim en lezzetli testi kebapıydı balondan sonra atv turu bide üstüne bu yemek çok güzel geldi.

GeziBilen

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

GeziBilen Logo
Google Play Badge
AppStore Badge
AppGallery Badge
İletişim

0 (212) 274 2121

merhaba@gezibilen.com

Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

 • GeziBilen Gezi Noktaları2.500 gezi noktası

  2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

 • GeziBilen Ülkeler4 Farklı Dil Seçeneği

  Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

 • GeziBilen Rotalar185 Tematik Rota

  Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota

Diğer İçerikler