Kartpostal Mekanlar - GeziBilen

Kartpostal Mekanlar

Kartpostal Mekanlar

Hatay
19 Gezi Noktası
124 Km
162.629 Adım
4.958 Kalori

Deklanşöre basmaktan parmaklarınızın uyuşacağı ancak yine de fotoğraf çekmeye doyamayacağınız efsane bir rota sizi bekliyor! Abartmıyoruz, bu rotada çektiğiniz fotoğraflar sayesinde sosyal medyanız beğeni rekorları kıracak. Siz ise beğeni sayılarının çokluğu bir yana, rotamızda gezip görmeye doyamayacağınız mekanların güzelliğine hayran kalacaksınız. Ancak dikkat! Sosyal medyada da olduğu gibi en çok dikkat çeken fotoğraflar genellikle gün doğumu, gün batımı ve manzaralar oluyor. Bu rotada tribünlere oynayacağınız kareleri yakalamak için yola erken koyulmak şart.

Tabiat ananın ayrıcalık tanıdığı Hatay’ın en güzel fotoğraf çekme mekanlarını sizler için listelerken inanın çok zorlandık. Çünkü şehrin hemen her noktasında kadrajınızı nereye çevirseniz çevirin ayrı güzellikte bir kare yakalamanız muhtemel! Yine de içlerinden en harikalarını, deneyimlerimiz sırasında bizleri kendiliğinden filtreli görünümüyle en çok etkileyenlerini derledik.

Bu arada rotamızı bir günde tamamlayamayabilirsiniz. Bu yüzden günün keyfini çıkartmaya bakın! Unutmadan, her fotoğrafta aynı kıyafetle poz vermek istemeyenler, bu hatırlatma sizlere. Çantanıza ekleyeceğiniz yedek aksesuar, şapka ve tişörtlerle bu problemin üstesinden gelebilirsiniz. ;) Lafı fazla uzatmadan, ilk durağımızla başlayalım. Çok mekan var ama söz tüm bu güzellik için sarf edilen her bir emek kırıntısına değecek! Telefonların şarjları yüzde 100, makinelerin hafıza kartları ise en az 32 Gb olmalı! Bir de taşınabilir şarj cihazınız da varsa şa-ha-ne! Veee karşınızda Hatay’ın Kartpostal Mekanlar’ı.

Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen
  Google Play Badge
  AppStore Badge
  AppGallery Badge

  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları

   2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler

   4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar

   185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota