(İPTAL) Lezzet Durakları - GeziBilen

(İPTAL) Lezzet Durakları

(İPTAL) Lezzet Durakları

Edirne
13 Gezi Noktası
16 Km
21.336 Adım
650 Kalori

Yüzyıllardır muazzam bir mutfak kültürüyle harmanlanan Edirne’nin en meşhur mekanlarında, en harika lezzetlerin tadına bakmaya hazır mısınız? 

Tava ciğeriyle meşhur Edirne’de; tatlısından tuzlusuna, sulu yemeğinden saray mutfağının eşsiz lezzetlerine kadar uzanan tarihi lezzetler yer edinmiş durumda. Biz de Edirne Lezzet Durakları rotamızda hem bunları deneyimleyebileceğiniz hem de minik bir gezi turu yapabileceğiniz harika bir güzergah hazırladık sizler için

Tamı tamına 13 farklı gezi noktası ve pek çok alternatifin bulunduğu sayısız lezzetlerden oluşan yolculuğumuz başlamak üzere. Ama önce birkaç hatırlatma. Gün içerisinde gideceğiniz pek çok nokta her ne kadar yürüme mesafesinde olsa da arada toplu taşımaya da ihtiyaç duyacaksınız. Gerçi dilerseniz özel aracınızla da yola çıkabilirsiniz. Ayrıca sabah erken saatlerde başlamanız gerektiğini tavsiye ettiğimiz rotamızda kahvaltısından kaçamak atıştırmalıklarına, öğle yemeğinden tatlısına kadar her bir öğününüzü düşündük. Sizden bu yolculuğumuz dahilinde tek isteğimiz lezzet duraklarımızda siparişlerinizi tadımlık söylemeniz. Gerçi akşam soda içmeyi göze alıyorsanız tam porsiyon siparişi de verebilirsiniz. Meriç Köprüsü’nden Saraçlar Caddesi’ne, Karaağaç Lozan Anıtı’ndan külliyeye, medreseden saat kulesine ve daha pek çok farklı noktayı görmek için hazırsanız başlayalım. İlk durağımız Saraçlar Caddesi.

Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen
  Google Play Badge
  AppStore Badge
  AppGallery Badge

  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları

   2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler

   4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar

   185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota