Ağva Halk Plajı - GeziBilen

Ağva Halk Plajı

Ağva Halk Plajı

İstanbul’un Anadolu Yakasında bulunan Ağva Halk Plajı, bilhassa yaz turizminin ve hafta sonu kaçamağı yapmak isteyen İstanbulluların vazgeçilmez mekanları arasında yer alır.

Şehrin kalabalığından, gürültü ve karmaşasından uzaklaşmak isteyen İstanbulluların en çok tercih ettiği yerlerden biri olan Ağva ve Ağva Halk Plajı, İstanbul’da; yeşille mavinin buluştuğu bir destinasyon olarak öne çıkar.

Doğanın her türlü mükemmel tonunun varlığını sürdürdüğü Ağva Halk Plajı ve çevresi, temiz havası ve denizi, kaliteli kumları ve yemyeşil ağaçlardan oluşan manzarasıyla en az bir kez görülmesi gereken destinasyonlar arasında yer alıyor.

Genellikle özel araç ile ulaşımın tercih edildiği Ağva Halk Plajı’nda belirtmemiz gerekir ki şezlong ve şemsiye hizmeti bulunmuyor. Bu nedenle kendi eşyalarınızı yanınızda götürmenizi tavsiye ederiz.

Son olarak belirtelim ki Ağva’nın kumsalının şifalı olduğuna inanılıyor. Bu nedenle de bilhassa romatizmaya iyi geldiğine dair yaygın bir kanı bulunuyor.

Ağva Halk PlajıAğva Halk PlajıAğva Halk PlajıAğva Halk Plajı

Yorumlar

  GeziBilen

  Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimize ışık tutarak; ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak bizi sizlerle buluşturan temel amacımızdır.

  GeziBilen
  Google Play Badge
  AppStore Badge
  AppGallery Badge

  İletişim

  0 (212) 274 2121

  merhaba@gezibilen.com

  Balmumcu Mah, Bestekar Şevkibey Sk, No:26 Beşiktaş-İstanbul

  • GeziBilen Gezi Noktaları

   2.500 gezi noktası

   2.500 noktayı keşfetmeye hazır mısınız?

  • GeziBilen Ülkeler

   4 Farklı Dil Seçeneği

   Tüm yazılı ve sesli içerikler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça

  • GeziBilen Rotalar

   185 Tematik Rota

   Her şehir için özel hazırlanmış onlarca tematik rota